13 yaşındaki kız çocuğu yakılarak katledildi!

13 yaşındaki kız çocuğu yakılarak katledildi!

Urfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Şıhmahsut Mahallesi’nde 13 yaşındaki A.D. isimli kız çocuğu babası Mohammad D. tarafından yakılarak katledildi.

Kadın cinayetlerinin daha planlanmış ve vahşi biçimlerle gerçekleşmesi istikrarlı bir eğilim haline gelirken sıra çocuklara geldi. Birkaç gün önce Trabzon Of’ta cami imamı Emre Göktaş kızları Yaren, Hiranur ve Elif Göktaş’ı tabancayla başlarına ateş edip öldürmüştü. Eşine sistematik şiddet uygulayan, bu nedenle 1 aylık uzaklaştırma kararı bulunan Göktaş bu vahşi cinayeti kızlarının kendisinden soğuduğunu hissettiği için işlediğini söylemişti.

Bugün de Urfa Eyyübiye ilçesine bağlı Şıhmahsut Mahallesi’nde 13 yaşındaki A.D. isimli kız çocuğu babası Mohammad D. tarafından yakılarak katledildi.

Mohammad D., önce şiddet uyguladığı A.D.’yi daha sonra yanıcı bir maddeyle yaktı. Çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, A.D.’yi Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. A.D., tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

 Olayın ardından Mohammad D. ve amcası gözaltına alındı. 


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

İlgili yazılar