Aleyna Ağgül’ün “ölümümden sorumlu” dediği Gökhan Aktürk serbest

Aleyna Ağgül’ün “ölümümden sorumlu” dediği Gökhan Aktürk serbest

18 yaşındaki Aleyna Ağgül’ün intihar etmeden önce “Ölümümden sorumludur” diye not bıraktığı Gökhan Argın ve oğlu Göktürk Argın “delil yetersizliği” denilerek serbest bırakıldı

Iğdır’da 18 yaşındaki Aleyna Ağgül, ardında “Ölümümden Gökhan Argın sorumludur” yazılı bir not bırakarak yaşadığı apartmanın 5. katından atlayarak intihar etmişti. Aleyna Ağgül’ün ölümünün ardından gözaltına alınan Gökhan Argın, delil yetersizliği bahanesiyle serbest bırakıldı!

Sabah’ta yer alan habere göre Aleyna Ağgül’ün arkadaşı olan Göktürk Argın’ın babası Gökhan Argın, genç kadına oğlunun telefonunda bulunan fotoğraflarıyla şantaj yaparak tecavüz etti.  Yaşadıklarının ardından bunalıma giren Ağgül, oturduğu apartmanın 5’inci katından atlayarak intihar etti.

Tecavüzcü “iş insanı” imiş!

Olayın ardından başlatılan soruşturma kapsamında Gökhan Argın ve 18 yaşındaki oğlu Göktürk Argın gözaltına alındı. Gökhan Argın’ın alkollü araç kullanmak, ruhsatsız silah bulundurmak suçlarından da kaydı olduğu belirtildi.  Argın’ın ayrıca Iğdır’da otomobiliyle alkollü şekilde trafik kurallarını ihlal ettiği için kendisine ceza kesen polislere sosyal medya hesabından hakaret edip, “FETÖ’cü” diyerek suçladığı, bu nedenle Iğdır Emniyet Müdürlüğü’nün hakkında suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Bu siciline ve Aleyna Ağgül’ün ardından bıraktığı nota rağmen delil yetersizliği denilerek serbest bırakılan Argın, belli ki sırtını bir yerlere dayıyor. Ya da şirket sahibi olduğu belirtilen bu tecavüzcü, parasıyla cinayet işleme, tecavüz etme özgürlüğünü kullanıyor ve mevcut hukuk sistemi de parası olanın düdüğünü çalıyor!

Bu tecavüzcünün parasının yanında siyasi bağlantılarının olduğu da çıkarsa da şaşırmamak gerekir!

Baş şüpheli olmasına rağmen serbest bırakıldı

Gözaltına alınan Gökhan Argın ve oğlu Göktürk Argın, ifade vermelerinin ardından “delil yetersizliği” gerekçesiyle adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Aleyna Ağgül’ün ailesi ise şüphelilerin serbest kalmasına tepki gösterdi. 


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

İlgili yazılar