Çanpaş işçilerinden Adem Tural iş kazasında yaralandı

Çanpaş işçilerinden Adem Tural iş kazasında yaralandı

Çankaya Belediyesi Çanpaş temizlik işçilerinden katı atık biriminde çalışan Adem Tural, bu gece çalışırken iş kazası geçirdi.

Adem Tural’ın iş kazası geçirdiği ve Ankara Şehir Hastanesi’ne kaldırıldığı Çanpaş Temsilcileri Bilgi Edinme ve Bilgilendirme hesabından paylaşıldı. Sabah saatlerinde yapılan paylaşımda Adem Tural’ın ameliyata alınacağı bilgisi de yer aldı. 

Adem Tural’ın sağlık durumuna ve kazanın nasıl gerçekleştiğine ilişkin bilgi almak için ulaştığımız yakınları, kazanın Çankaya Yıldız Bölgesi’nde çalışırken gerçekleştiğini, fakat nasıl yaşandığı konusunda bilgilerinin olmadığını belirtti. Tural’ın iki ayağında kırıklar ve sağ elinde ezilmeler olduğunu, ayaklarda şişlikler olduğu için henüz ameliyata alınamadığını ifade etti.

Daha sonra edindiğimiz bilgiye göre Tural, ÇAÇA denilen ve iki işçinin çalıştığı kamyonun kaza yapması sonucu yaralandı. Kazada Tural’ın iki ayağı ve sağ elinin teker altında kaldığı, özellikle ayaklarında kalıcı hasar oluşmuş olabileceği belirtiliyor.

Adem Tural’ın sağlık durumunun takipçisi olacağız. Gelişmelerle ilgili bilgi aldıkça paylaşacağız. 

Çankaya Belediyesi Çanpaş işçilerine, Adem Tural’ın ailesine ve kendisine geçmiş olsun diyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

İlgili yazılar