• Kadın katilleri daha cesaretli: Benzin döküp diri diri yaktı, oturup izledi!

  Kadın katilleri daha cesaretli: Benzin döküp diri diri yaktı, oturup izledi!0

  Kadını şiddetten, cinayetlerden ve cinsel saldırılardan koruyan yasalar kaldırılırken şiddetin boyutları tırmanıyor: Mersin’de Özgür E. isimli erkek kayınvalidesi Yasemin D. ‘nin üzerine benzin dökerek diri diri yakıp, oturup izledi !

  DEVAMINI OKU
 • İşte onların “kutsal aile”si!

  İşte onların “kutsal aile”si!0

  Elmalı’da istismara uğrayan iki küçük çocuk üzerinden timsah gözyaşları dökmeye kalkanlar, şimdi “4. Yargı Paketi” denilen ucubeyi meclise getirmeye çalışıyor. Bu yasaya göre artık çocuk istismarı için “somut delil” olması zorunlu olacak, “şüphe, güçlü kanı” rafa kaldırılıyor. Bunu yapanlar işte, “Bir kereden bir şey olmaz” diyenler, “O saatte dışarda ne işi varmış” diyenler, “kadın mıdır kız mıdır bilmem” diyenler… İşte onlar ve onların “kutsal aileleri”!

  DEVAMINI OKU
 • Tutuklanmayan istismarcı İstanbul Sözleşmesi’ni hedefe çaktı!

  Tutuklanmayan istismarcı İstanbul Sözleşmesi’ni hedefe çaktı!0

  14 yaşındaki B.A.’yı 9 yaşından 13 yaşına kadar istismar eden İhsan B. isimli erkeğin Kocaeli 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılandığı davanın bugün görülen duruşmasında da çocuğun beyanı esas alınmadı, istismarcı tutuklanmadı, üstelik İstanbul Sözleşmesi’ni “zenginlerden para koparma aracı” olarak hedefe çaktı!

  DEVAMINI OKU