• Mültecileri taşıyan otobüste iki ölü!

  Mültecileri taşıyan otobüste iki ölü!0

  Avusturya’nın Macaristan sınırındaki Burgenland eyaletinde devlet güçleri tarafından durdurulan küçük bir otobüste ülkeye girmeye çalışan mülteciler tespit edildi. Otobüste iki mültecinin yaşamını yitirdiği tespit edildi. yirmi sekiz mülteci gözaltına alındı.

  DEVAMINI OKU
 • Plan Devrede…

  Plan Devrede…0

  AKP-MHP-Ergenekoncu koalisyonun ÖSO gibi gerici çetelere verdiği destek, gözü kararmış işgalci bir güç olarak o coğrafyadaki vahşet ve talanı bu insanların ülkelerini terk edip başka ülkelere sığınmasına neden oldu. Kara para aklamaktan uyuşturucu ticaretine kadar ne kadar kirli iş varsa bulaşmış olan bu faşist rejim, ekonomik ve toplumsal krizin tek sorumlusudur.

  DEVAMINI OKU
 • AB’nin 149 milyon ile örtmeye çalıştığı gerçekler

  AB’nin 149 milyon ile örtmeye çalıştığı gerçekler0

  Mültecilerin Türkiye’de bulunmaları AKP-MHP-Ergenekoncu koalisyon için her açıdan bir rant kaynağı olmaya devam ederken, AB ise sözde çözüm üretiyor ve destek sağlıyor gibi görünerek aslında sorumlularından biri olduğu insanlık suçunun ortağı olmaya devam ediyor. Milyonlarca insana reva görülen bu “kader”i, mültecilerin yaşamlarının mahvolmasına neden olan savaşlardan elde ettiği rantın kırıntılarını gözden çıkararak onları kendinden uzak tutmaya çalışıyor.

  DEVAMINI OKU