• Win-win… bizler için değil!

  Win-win… bizler için değil!0

  Çürümüş ve iktidarın elinde oyuncak olmuş bir adalet sistemi, dayanamayacak noktaya geldiklerinde kurbanları elbette başka mecralar aramaya/bulmaya iter: ‘Gündüz kuşağı’ programları! En dipte kalanın ezildikçe ezilen, un ufak edilen, dişleri dökülmüş, kolları kırılmış, sesi çıkmayanları için, gündüz kuşağında parlayan, yarı fantastik hikayeleri ve ‘bu kadarı da olmaz’ dedirten uçuk öyküleriyle şaşırma kotamızı sonuna kadar dolduran ‘gündüz kuşağı’ programları!..

  DEVAMINI OKU
 • Aleyna Ağgül’ün “ölümümden sorumlu” dediği Gökhan Aktürk serbest

  Aleyna Ağgül’ün “ölümümden sorumlu” dediği Gökhan Aktürk serbest0

  18 yaşındaki Aleyna Ağgül’ün intihar etmeden önce “Ölümümden sorumludur” diye not bıraktığı Gökhan Argın ve oğlu Göktürk Argın “delil yetersizliği” denilerek serbest bırakıldı

  DEVAMINI OKU
 • Mahkemeler tecavüzcüleri adeta cesaretlendiriyor!

  Mahkemeler tecavüzcüleri adeta cesaretlendiriyor!0

  İzmir’de çocuğa cinsel saldırı suçundan yargılanan bir erkeğe verilen sembolik ceza bile “geleceği üzerinde etkileri” düşünülerek düşürülebildi! Yine S.A.D. isimli kadına tecavüz ettiği raporla kanıtlanan Ercan Çelik serbest bırakılırken, aldığı cesaretle tecavüz ettiği kadın hakkında suç duyurusunda bulunabildi! Kendisini teşhir eden kadın örgütleriniyse tehdit edebildi!

  DEVAMINI OKU