Hediye Tokay boğularak, Ebru Yüksel de silahla vurularak katledildi

Hediye Tokay boğularak, Ebru Yüksel de silahla vurularak katledildi

Kadın cinayetleri bitmiyor! Dün Urfa’da Hediye Tokay uzun süredir işkence gördüğü eşi Ahmet Tokay tarafından boğularak, Ankara’da da Ebru Yüksel boşandığı eşi Salih Ö. tarafından silahla vurularak katledildi. Saldırı sırasında 4 yaşındaki kızı ve yanında bulunan Mustafa D de yaralanırken, Salih Ö. de intihara teşebbüs etti

Kadınlar silahla, başka öldürücü aletlerle ya da işkence edilerek katledilmeye devam ediyor. Dün Urfa’nın Eyyübiye ilçesinde yaşayan Hediye Tokay sistematik işkence gördüğü eşi Ahmet Tokay tarafından boğularak katledildi. Hediye Tokay gördüğü işkenceler nedeniyle babasının evine yerleşmişti, fakat oradan da zorla işkence gördüğü eve yollanmıştı.

Yine dün akşam Ankara’da Ebru Yüksel isimli kadın boşandığı eşi Salih Ö. tarafından silahla katledildi. Salih Ö. Ebru Yüksel’e ateş ederken aynı zamanda 4 yaşındaki kızı İsra Ö. ve yanlarında bulunan Mustafa D.’yi de yaraladı. Planlayarak gerçekleştirdiği apaçık olan bu saldırının ardından da kafasına kurşun sıkarak intihar teşebbüsünde bulundu.

Ambulanslarla Ankara Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan Ebru Yüksel yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Yaralanan Mustafa D. ile E.İ.Ö’nün ise hayati tehlikesi bulunmuyor.

Cinayet sonrası intihar teşebbüsünde bulunan Salih Ö. ise Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Failin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

İlgili yazılar