Uzman çavuşun tecavüzüne uğrayan İ.E.’nin mektubuna ulaşıldı

Uzman çavuşun tecavüzüne uğrayan İ.E.’nin mektubuna ulaşıldı

Jinnews, Batman Beşiri’de uzman çavuş M.O.’nun tecavüzüne uğrayan ve hayatına son vermek isteyen 17 yaşındaki İ.E.’nin ailesine bıraktığı mektuba ulaştı.

Jinnews, Batman Beşiri’de Uzman Çavuş Musa Orhan tarafından tecavüz edilerek intihara sürüklenen İ.E’nin son mektubuna ulaştı, mektup kamuoyun ile paylaşıldı. Her ne kadar pis bir sürecin teşhiri olarak bu mektubu yayınlamayı anlamı bulsak da, yaşanılan bir travmanın tekrarı olduğu için İ.E’nin son mektubunun içeriğini özetleyerek aktarıyoruz.

İ.E. mektubunda Uzman Çavuş Musa Orhan’ın kendisine “sahipsizsin” diyerek tehditle ve şiddetle nasıl tecavüz ettiğini anlatıyor. İ.E mektubunda uzman çavuş Musa Orhan’ın İ.E’yi evinden de nasıl aldığını, kendisini İzmir’e nasıl gönderdiğini ve kendi imkanları ile geri geldiğini, Musa Orhan’ın başta kuzeni olmak üzere başka erkeklerle zorla ilişkiye sürüklediğini, sürekli tehdit ettiğini detayları ile anlatıyor.

İ.E. yaşadıklarından sonra girdiği bunalıma da satırlarında yer verirken Musa Orhan’ın kendisine yaptıklarından sonra geriye ölmek dışında bir yol kalmadığını söylemiş. İ.E. mektubunu Musa Orhan’a yönelik olarak “seni affetmeyeceğim” diye bitiriyor. Biz de affetmeyeceğiz.


Yorum yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurmanız zorunludur *

Yanıtı iptal et

1 Yorum

  • Ankaralı
    25/07/2020, 19:01

    Bu karaktersiz ırz düşmanı köpeği kim koruyorsa, aynı durum onların da çocuklarının başına gelsin. Bu namustur, eğlence değildir.

    YANIT

İlgili yazılar